ISO100 HYDROLYZED | 900 gr

2,190 ден

КОЛИЧИНА ВО СЕРВИРАЊЕ
ПРОТЕИН
25 гр
BCAAS
5.7 гр
LEUCINE
2.7 гр
Избриши
SKU: Недостапно Категории: Ознаки: