Abdomenal Workout Bench inSPORTline

3,690 ден

  • Description

    Slanted Workout Bench inSPORTline is a multi-purpose bench for comfortable exercising that will make even the most demanding users happy. Slanted Workout Bench inSPORTline provides an optimal training position for exercising your abs.

SKU: 1921 Бренд:

На залиха

Ако го купите овој производ, ќе заработите 3690 Поени во вредност од 369 ден!
x
18 Луѓе го гледаат овој производ сега!

Брза достава

Над 1000+ производи

24/7 подршка

Опис

  • Adjustable bench for exercising your abs
  • Height-adjustable support
  • Total dimensions of workout bench: length 123 cm x height 57.5 cm x width 33.5 cm
  • Dimensions of backrest: length 98.5 cm x height 4 cm x width 30.5 cm
  • Category HC (EN ISO 20957)
  • Weight: 7 kg
  • Maximum recommended user height: 180 cm
Предупредување

Предупредувања: Не употребувајте ако сте алергични на било која од додатоците. Немојте да употребувате ако сте бремени или негувате. Не ја надминува препорачаната дневна доза. Додатоците во исхраната не треба да се користат како замена за разновидна и добро балансирана исхрана. Се препорачува урамнотежена исхрана и здрав начин на живот. Чувајте го на суво и ладно место. Да се чува подалеку од мали деца. Заштита од директна сончева светлина и замрзнување.