Hyper Mass 2270 g Original price was: 2,790 ден.Current price is: 2,490 ден.
Back to products
Hyper Mass 6800 g Original price was: 5,590 ден.Current price is: 4,990 ден.

Hyper Mass 4000 g

3,590 ден
Ако го купите ова вие заштедувате

 

–       Извор на влакна –       Без глутен –       Без шеќер

 

SKU: / Бренд:
Ако го купите овој производ, ќе заработите 3590 Поени во вредност од 359 ден!
Ако го купите овој производ, ќе заработите 3590 Поени во вредност од 359 ден!
x
12 Луѓе го гледаат овој производ сега!

Брза достава

Над 1000+ производи

24/7 подршка

Опис

Протеински напиток во прав со вкус на чоколадо, со јаглехидрати, креатин и засладувачи

Збогатена храна

 

Препорачана употреба: Измешајте 1 сервирање (65 g = 2 рамни дозери = 4 полни супени лажици) од производот со 450 ml вода во шејкер. Во деновите кога имате тренинг земете 1 сервирање веднаш по тренинг. Во деновите кога одморате, земете 1 сервирање наутро.

 

Состав: малтодекстрин 51%, протеински концентрат од сурутка, инулин 7%, какао во прав со намалена масленост, автохтона восочна пченка 5%, креатин монохидрат 5%, калциум казеинат (содржи млеко), згуснувач (целулозна гума), ароми, емулгатор: лецитин (соја), протеински изолат од сурутка, сол, засладувач (сукралоза).

 

Произведено во погон во кој се процесираат производи кои содржат: млеко, јајца, глутен, соја, ракови, сулфур диоксид и јаткасти плодови.

 

 

 

Дополнителни информации
Flavor

Ванила

,

Чоколадо

Предупредување

Предупредувања: Не употребувајте ако сте алергични на било која од додатоците. Немојте да употребувате ако сте бремени или негувате. Не ја надминува препорачаната дневна доза. Додатоците во исхраната не треба да се користат како замена за разновидна и добро балансирана исхрана. Се препорачува урамнотежена исхрана и здрав начин на живот. Чувајте го на суво и ладно место. Да се чува подалеку од мали деца. Заштита од директна сончева светлина и замрзнување.