-34%

HARDCORE PROMO: X-Tend Bcaa 30 servings

Сподели:

HARDCORE PROMO: X-Tend Bcaa 30 servings

1,190 ден 1,790 ден

Исчисти

HARDCORE PROMO: X-Tend Bcaa 30 servings

SKU: Недостапно Категорија:

Предупредувања: Не употребувајте ако сте алергични на било која од додатоците. Немојте да употребувате ако сте бремени или негувате. Не ја надминува препорачаната дневна доза. Додатоците во исхраната не треба да се користат како замена за разновидна и добро балансирана исхрана. Се препорачува урамнотежена исхрана и здрав начин на живот. Чувајте го на суво и ладно место. Да се чува подалеку од мали деца. Заштита од директна сончева светлина и замрзнување.

Врз основа на 0 оценки

0.0 просек
0
0
0
0
0

Бидете првиот што ќе остави оценка “HARDCORE PROMO: X-Tend Bcaa 30 servings”

Сè уште нема оценки.