-33%

HARDCORE PROMO: Whey Perfection 2.27kg + 10x Whey Shredded

Сподели:

HARDCORE PROMO: Whey Perfection 2.27kg + 10x Whey Shredded

Бренд:

2,690 ден 3,990 ден

Исчисти

HARDCORE PROMO: Whey Perfection 2.27kg + 10x Whey Shredded

SKU: Недостапно Категорија:
100 WHEY SHREDDED

White Chocolate Strawberry, Cookies and Cream

Whey Perfection

Raspberry, Black Cookie, Creamy Coconut, Banana Strawberry

Предупредувања: Не употребувајте ако сте алергични на било која од додатоците. Немојте да употребувате ако сте бремени или негувате. Не ја надминува препорачаната дневна доза. Додатоците во исхраната не треба да се користат како замена за разновидна и добро балансирана исхрана. Се препорачува урамнотежена исхрана и здрав начин на живот. Чувајте го на суво и ладно место. Да се чува подалеку од мали деца. Заштита од директна сончева светлина и замрзнување.

Врз основа на 0 оценки

0.0 просек
0
0
0
0
0

Бидете првиот што ќе остави оценка “HARDCORE PROMO: Whey Perfection 2.27kg + 10x Whey Shredded”

Сè уште нема оценки.