-25%

HARDCORE PROMO: Whey Gold Core 1500 gr | Cookies

Сподели:

HARDCORE PROMO: Whey Gold Core 1500 gr | Cookies

1,690 ден 2,250 ден

HARDCORE PROMO: Whey Gold Core 1500 gr | Cookies

Категорија:

Предупредувања: Не употребувајте ако сте алергични на било која од додатоците. Немојте да употребувате ако сте бремени или негувате. Не ја надминува препорачаната дневна доза. Додатоците во исхраната не треба да се користат како замена за разновидна и добро балансирана исхрана. Се препорачува урамнотежена исхрана и здрав начин на живот. Чувајте го на суво и ладно место. Да се чува подалеку од мали деца. Заштита од директна сончева светлина и замрзнување.

Врз основа на 0 оценки

0.0 просек
0
0
0
0
0

Бидете првиот што ќе остави оценка “HARDCORE PROMO: Whey Gold Core 1500 gr | Cookies”

Сè уште нема оценки.