-26%

HARDCORE PROMO: Whey 100 900 gr + Micelar Casein 750 gr

Сподели:

HARDCORE PROMO: Whey 100 900 gr + Micelar Casein 750 gr

1,990 ден 2,680 ден

Исчисти

HARDCORE PROMO: Whey 100 900 gr + Micelar Casein 750 gr

SKU: Недостапно Категорија:
Вкус протеин

Strawberry, Cookies

Вкус Casein

Cookies

Предупредувања: Не употребувајте ако сте алергични на било која од додатоците. Немојте да употребувате ако сте бремени или негувате. Не ја надминува препорачаната дневна доза. Додатоците во исхраната не треба да се користат како замена за разновидна и добро балансирана исхрана. Се препорачува урамнотежена исхрана и здрав начин на живот. Чувајте го на суво и ладно место. Да се чува подалеку од мали деца. Заштита од директна сончева светлина и замрзнување.

Врз основа на 0 оценки

0.0 просек
0
0
0
0
0

Бидете првиот што ќе остави оценка “HARDCORE PROMO: Whey 100 900 gr + Micelar Casein 750 gr”

Сè уште нема оценки.