-27%

HARDCORE PROMO: Whey 100 900 gr Cookies + 20xBcaa Juice Energy 10.35gr

Сподели:

HARDCORE PROMO: Whey 100 900 gr Cookies + 20xBcaa Juice Energy 10.35gr

1,750 ден 2,390 ден

HARDCORE PROMO: Whey 100 900 gr Cookies + 20xBcaa Juice Energy 10.35gr

Категорија:

Предупредувања: Не употребувајте ако сте алергични на било која од додатоците. Немојте да употребувате ако сте бремени или негувате. Не ја надминува препорачаната дневна доза. Додатоците во исхраната не треба да се користат како замена за разновидна и добро балансирана исхрана. Се препорачува урамнотежена исхрана и здрав начин на живот. Чувајте го на суво и ладно место. Да се чува подалеку од мали деца. Заштита од директна сончева светлина и замрзнување.

Врз основа на 0 оценки

0.0 просек
0
0
0
0
0

Бидете првиот што ќе остави оценка “HARDCORE PROMO: Whey 100 900 gr Cookies + 20xBcaa Juice Energy 10.35gr”

Сè уште нема оценки.