-33%

HARDCORE PROMO: Whey 100 2275 gr + Complete Food

Сподели:

2,590 ден 3,890 ден

Исчисти

HARDCORE PROMO: Whey 100 2275 gr + Complete Food

SKU: Недостапно Категорија:
Вкус протеин

Cookies, Peanut butter

Вкус Complete Food

Vanilla

Предупредувања: Не употребувајте ако сте алергични на било која од додатоците. Немојте да употребувате ако сте бремени или негувате. Не ја надминува препорачаната дневна доза. Додатоците во исхраната не треба да се користат како замена за разновидна и добро балансирана исхрана. Се препорачува урамнотежена исхрана и здрав начин на живот. Чувајте го на суво и ладно место. Да се чува подалеку од мали деца. Заштита од директна сончева светлина и замрзнување.

Врз основа на 0 оценки

0.0 просек
0
0
0
0
0

Бидете првиот што ќе остави оценка “HARDCORE PROMO: Whey 100 2275 gr + Complete Food”

Сè уште нема оценки.