-40%

HARDCORE PROMO: Whey 100 2275 gr + Complete food 900 gr

Сподели:

HARDCORE PROMO: Whey 100 2275 gr + Complete food 900 gr

Бренд:

2,550 ден 4,280 ден

Исчисти

HARDCORE PROMO: Whey 100 2275 gr + Complete food 900 gr

SKU: Недостапно Категорија:
Вкус: Trec Whey 100

Чоколадо, Кукис, Јагода

Предупредувања: Не употребувајте ако сте алергични на било која од додатоците. Немојте да употребувате ако сте бремени или негувате. Не ја надминува препорачаната дневна доза. Додатоците во исхраната не треба да се користат како замена за разновидна и добро балансирана исхрана. Се препорачува урамнотежена исхрана и здрав начин на живот. Чувајте го на суво и ладно место. Да се чува подалеку од мали деца. Заштита од директна сончева светлина и замрзнување.

Врз основа на 0 оценки

0.0 просек
0
0
0
0
0

Бидете првиот што ќе остави оценка “HARDCORE PROMO: Whey 100 2275 gr + Complete food 900 gr”

Сè уште нема оценки.