-30%

HARDCORE PROMO: Whey 100 1500 gr + Booster Pancakes 525gr

Сподели:

HARDCORE PROMO: Whey 100 1500 gr + Booster Pancakes 525gr

2,090 ден 2,980 ден

Исчисти

HARDCORE PROMO: Whey 100 1500 gr + Booster Pancakes 525gr

SKU: Недостапно Категорија:

Предупредувања: Не употребувајте ако сте алергични на било која од додатоците. Немојте да употребувате ако сте бремени или негувате. Не ја надминува препорачаната дневна доза. Додатоците во исхраната не треба да се користат како замена за разновидна и добро балансирана исхрана. Се препорачува урамнотежена исхрана и здрав начин на живот. Чувајте го на суво и ладно место. Да се чува подалеку од мали деца. Заштита од директна сончева светлина и замрзнување.

Врз основа на 0 оценки

0.0 просек
0
0
0
0
0

Бидете првиот што ќе остави оценка “HARDCORE PROMO: Whey 100 1500 gr + Booster Pancakes 525gr”

Сè уште нема оценки.