-36%

HARDCORE PROMO: Ultra Whey COMPLEX 2kg Volactive®

Сподели:

HARDCORE PROMO: Ultra Whey COMPLEX 2kg Volactive®

Бренд:

2,690 ден 4,200 ден

Исчисти

HARDCORE PROMO: Ultra Whey COMPLEX 2kg Volactive®

SKU: Недостапно Категорија:
Вкус

Vanilla, Chocolate, Coconut Explosion

Предупредувања: Не употребувајте ако сте алергични на било која од додатоците. Немојте да употребувате ако сте бремени или негувате. Не ја надминува препорачаната дневна доза. Додатоците во исхраната не треба да се користат како замена за разновидна и добро балансирана исхрана. Се препорачува урамнотежена исхрана и здрав начин на живот. Чувајте го на суво и ладно место. Да се чува подалеку од мали деца. Заштита од директна сончева светлина и замрзнување.

Врз основа на 0 оценки

0.0 просек
0
0
0
0
0

Бидете првиот што ќе остави оценка “HARDCORE PROMO: Ultra Whey COMPLEX 2kg Volactive®”

Сè уште нема оценки.