-25%

HARDCORE PROMO: Samurai Peanut Butter 950 gr + Quamtrax Vegan Protein Cream 250gr

Сподели:

HARDCORE PROMO: Samurai Peanut Butter 950 gr + Quamtrax Vegan Protein Cream 250gr

660 ден 880 ден

HARDCORE PROMO: Samurai Peanut Butter 950 gr + Quamtrax Vegan Protein Cream 250gr

Категорија:

Предупредувања: Не употребувајте ако сте алергични на било која од додатоците. Немојте да употребувате ако сте бремени или негувате. Не ја надминува препорачаната дневна доза. Додатоците во исхраната не треба да се користат како замена за разновидна и добро балансирана исхрана. Се препорачува урамнотежена исхрана и здрав начин на живот. Чувајте го на суво и ладно место. Да се чува подалеку од мали деца. Заштита од директна сончева светлина и замрзнување.