-44%

HARDCORE PROMO: Proteinella White Chocolate 400gr + Proteinella Chocolate Hazelnut 400g

Сподели:

HARDCORE PROMO: Proteinella White Chocolate 400gr + Proteinella Chocolate Hazelnut 400g

550 ден 980 ден

HARDCORE PROMO: Proteinella White Chocolate 400gr + Proteinella Chocolate Hazelnut 400g

Категорија:

Предупредувања: Не употребувајте ако сте алергични на било која од додатоците. Немојте да употребувате ако сте бремени или негувате. Не ја надминува препорачаната дневна доза. Додатоците во исхраната не треба да се користат како замена за разновидна и добро балансирана исхрана. Се препорачува урамнотежена исхрана и здрав начин на живот. Чувајте го на суво и ладно место. Да се чува подалеку од мали деца. Заштита од директна сончева светлина и замрзнување.