-46%

HARDCORE PROMO: Proteinella White Chocolate 200gr + Proteinella Chocolate Hazelnut 200g

Сподели:

HARDCORE PROMO: Proteinella White Chocolate 200gr + Proteinella Chocolate Hazelnut 200g

290 ден 540 ден

HARDCORE PROMO: Proteinella White Chocolate 200gr + Proteinella Chocolate Hazelnut 200g

Категорија:

Предупредувања: Не употребувајте ако сте алергични на било која од додатоците. Немојте да употребувате ако сте бремени или негувате. Не ја надминува препорачаната дневна доза. Додатоците во исхраната не треба да се користат како замена за разновидна и добро балансирана исхрана. Се препорачува урамнотежена исхрана и здрав начин на живот. Чувајте го на суво и ладно место. Да се чува подалеку од мали деца. Заштита од директна сончева светлина и замрзнување.