-36%

HARDCORE PROMO: Level 99 500 gr + 10x BCAA Juice Energy 10.35gr

Сподели:

HARDCORE PROMO: Level 99 500 gr + 10x BCAA Juice Energy 10.35gr

Бренд:

1,790 ден 2,790 ден

Исчисти

HARDCORE PROMO: Level 99 500 gr + 10x BCAA Juice Energy 10.35gr

SKU: Недостапно Категорија:
Вкус Level 99

Cherry Lime, Strawberry Mango

Вкус BCAA

Pink Lemonade

Предупредувања: Не употребувајте ако сте алергични на било која од додатоците. Немојте да употребувате ако сте бремени или негувате. Не ја надминува препорачаната дневна доза. Додатоците во исхраната не треба да се користат како замена за разновидна и добро балансирана исхрана. Се препорачува урамнотежена исхрана и здрав начин на живот. Чувајте го на суво и ладно место. Да се чува подалеку од мали деца. Заштита од директна сончева светлина и замрзнување.

Врз основа на 0 оценки

0.0 просек
0
0
0
0
0

Бидете првиот што ќе остави оценка “HARDCORE PROMO: Level 99 500 gr + 10x BCAA Juice Energy 10.35gr”

Сè уште нема оценки.