-38%

HARDCORE PROMO: L-Glutamine 500 gr + 30 x Bcaa Juice Energy 310 gr

Сподели:

HARDCORE PROMO: L-Glutamine 500 gr + 30 x Bcaa Juice Energy 310 gr

1,790 ден 2,890 ден

Исчисти

HARDCORE PROMO: L-Glutamine 500 gr + 30 x Bcaa Juice Energy 310 gr

SKU: Недостапно Категорија:
Вкус L-Glutamine

Tropical, Orange lemon

Вкус BCAA

Pink Lemonade

Предупредувања: Не употребувајте ако сте алергични на било која од додатоците. Немојте да употребувате ако сте бремени или негувате. Не ја надминува препорачаната дневна доза. Додатоците во исхраната не треба да се користат како замена за разновидна и добро балансирана исхрана. Се препорачува урамнотежена исхрана и здрав начин на живот. Чувајте го на суво и ладно место. Да се чува подалеку од мали деца. Заштита од директна сончева светлина и замрзнување.

Врз основа на 0 оценки

0.0 просек
0
0
0
0
0

Бидете првиот што ќе остави оценка “HARDCORE PROMO: L-Glutamine 500 gr + 30 x Bcaa Juice Energy 310 gr”

Сè уште нема оценки.