-32%

HARDCORE PROMO: KFD PREMIUM WPC 82 – 900gr + 2x DARK Chocolate 100gr

Сподели:

HARDCORE PROMO: KFD PREMIUM WPC 82 – 900gr + 2x Hazelnut Chocolate 100gr

Бренд:

990 ден 1,450 ден

Исчисти

HARDCORE PROMO: KFD PREMIUM WPC 82 – 900gr + 2x Hazelnut Chocolate 100gr

SKU: Недостапно Категорија:
KFD Premium

ванила сладолед, бело чоколадо

Предупредувања: Не употребувајте ако сте алергични на било која од додатоците. Немојте да употребувате ако сте бремени или негувате. Не ја надминува препорачаната дневна доза. Додатоците во исхраната не треба да се користат како замена за разновидна и добро балансирана исхрана. Се препорачува урамнотежена исхрана и здрав начин на живот. Чувајте го на суво и ладно место. Да се чува подалеку од мали деца. Заштита од директна сончева светлина и замрзнување.

Врз основа на 0 оценки

0.0 просек
0
0
0
0
0

Бидете првиот што ќе остави оценка “HARDCORE PROMO: KFD PREMIUM WPC 82 – 900gr + 2x DARK Chocolate 100gr”

Сè уште нема оценки.