-34%

HARDCORE PROMO: Katana Shadow 500 gr

Сподели:

HARDCORE PROMO: Katana Shadow 500 gr

1,190 ден 1,790 ден

Ако го купите овој производ, ќе заработите 1190 Поени во вредност од 119 ден!

HARDCORE PROMO: Katana Shadow 500 gr

Предупредувања: Не употребувајте ако сте алергични на било која од додатоците. Немојте да употребувате ако сте бремени или негувате. Не ја надминува препорачаната дневна доза. Додатоците во исхраната не треба да се користат како замена за разновидна и добро балансирана исхрана. Се препорачува урамнотежена исхрана и здрав начин на живот. Чувајте го на суво и ладно место. Да се чува подалеку од мали деца. Заштита од директна сончева светлина и замрзнување.

Врз основа на 0 оценки

0.0 просек
0
0
0
0
0

Бидете првиот што ќе остави оценка “HARDCORE PROMO: Katana Shadow 500 gr”

Сè уште нема оценки.