-42%

HARDCORE PROMO: Iso Fuji 700 gr

Сподели:

HARDCORE PROMO: Iso Fuji 700 gr

1,350 ден 2,340 ден

Исчисти

HARDCORE PROMO: Iso Fuji 700 gr

SKU: Недостапно Категорија:
Вкус

Ванила, Двојно Чоколадо, Диви бобинки и јогурт, Колачи, Кокос и чоколадо, Праска и јогурт

Предупредувања: Не употребувајте ако сте алергични на било која од додатоците. Немојте да употребувате ако сте бремени или негувате. Не ја надминува препорачаната дневна доза. Додатоците во исхраната не треба да се користат како замена за разновидна и добро балансирана исхрана. Се препорачува урамнотежена исхрана и здрав начин на живот. Чувајте го на суво и ладно место. Да се чува подалеку од мали деца. Заштита од директна сончева светлина и замрзнување.

Врз основа на 0 оценки

0.0 просек
0
0
0
0
0

Бидете првиот што ќе остави оценка “HARDCORE PROMO: Iso Fuji 700 gr”

Сè уште нема оценки.