-38%

HARDCORE PROMO: Iso-FUJI® 2000 gr 66 servings

Сподели:

HARDCORE PROMO: Iso-FUJI® 2000 gr 66 servings

Бренд:

3,390 ден 5,490 ден

Исчисти

HARDCORE PROMO: Iso-FUJI® 2000 gr 66 servings

SKU: Недостапно Категорија:
Вкус

Ванила, Двојно Чоколадо, Диви бобинки и јогурт, Колачи, Кокос и чоколадо, Праска и јогурт

Предупредувања: Не употребувајте ако сте алергични на било која од додатоците. Немојте да употребувате ако сте бремени или негувате. Не ја надминува препорачаната дневна доза. Додатоците во исхраната не треба да се користат како замена за разновидна и добро балансирана исхрана. Се препорачува урамнотежена исхрана и здрав начин на живот. Чувајте го на суво и ладно место. Да се чува подалеку од мали деца. Заштита од директна сончева светлина и замрзнување.

Врз основа на 0 оценки

0.0 просек
0
0
0
0
0

Бидете првиот што ќе остави оценка “HARDCORE PROMO: Iso-FUJI® 2000 gr 66 servings”

Сè уште нема оценки.