-23%

HARDCORE PROMO: Gold Core Whey 100 1500 gr

Сподели:

HARDCORE PROMO: Gold Core Whey 100 1500 gr

1,690 ден 2,190 ден

Исчисти

HARDCORE PROMO: Gold Core Whey 100 1500 gr

SKU: Недостапно Категорија:
Вкус

Ванила, Чоколадо

Предупредувања: Не употребувајте ако сте алергични на било која од додатоците. Немојте да употребувате ако сте бремени или негувате. Не ја надминува препорачаната дневна доза. Додатоците во исхраната не треба да се користат како замена за разновидна и добро балансирана исхрана. Се препорачува урамнотежена исхрана и здрав начин на живот. Чувајте го на суво и ладно место. Да се чува подалеку од мали деца. Заштита од директна сончева светлина и замрзнување.