-35%

HARDCORE PROMO: Gaspari MyoFusion 1814 gr + Complete Food 900 gr

Сподели:

HARDCORE PROMO: Gaspari MyoFusion 1814 gr + Complete Food 900 gr

2,790 ден 4,280 ден

Исчисти

HARDCORE PROMO: Gaspari MyoFusion 1814 gr + Complete Food 900 gr

SKU: Недостапно Категорија:
Вкус протеин

Banana, Strawberry, Vanilla

Предупредувања: Не употребувајте ако сте алергични на било која од додатоците. Немојте да употребувате ако сте бремени или негувате. Не ја надминува препорачаната дневна доза. Додатоците во исхраната не треба да се користат како замена за разновидна и добро балансирана исхрана. Се препорачува урамнотежена исхрана и здрав начин на живот. Чувајте го на суво и ладно место. Да се чува подалеку од мали деца. Заштита од директна сончева светлина и замрзнување.

Врз основа на 0 оценки

0.0 просек
0
0
0
0
0

Бидете првиот што ќе остави оценка “HARDCORE PROMO: Gaspari MyoFusion 1814 gr + Complete Food 900 gr”

Сè уште нема оценки.