-33%

HARDCORE PROMO: Galvanize100 Whey 1000gr + 5x Whey Shredded

Сподели:

HARDCORE PROMO: Galvanize100 Whey 1000gr + 5x Whey Shredded

Бренд:

1,390 ден 2,090 ден

Исчисти

HARDCORE PROMO: Galvanize100 Whey 1000gr + 5x Whey Shredded

SKU: Недостапно Категорија:
100 WHEY SHREDDED

White Chocolate Strawberry, Cookies and Cream

Предупредувања: Не употребувајте ако сте алергични на било која од додатоците. Немојте да употребувате ако сте бремени или негувате. Не ја надминува препорачаната дневна доза. Додатоците во исхраната не треба да се користат како замена за разновидна и добро балансирана исхрана. Се препорачува урамнотежена исхрана и здрав начин на живот. Чувајте го на суво и ладно место. Да се чува подалеку од мали деца. Заштита од директна сончева светлина и замрзнување.

Врз основа на 0 оценки

0.0 просек
0
0
0
0
0

Бидете првиот што ќе остави оценка “HARDCORE PROMO: Galvanize100 Whey 1000gr + 5x Whey Shredded”

Сè уште нема оценки.