-25%

HARDCORE PROMO: C4 Original 60 servings

Сподели:

HARDCORE PROMO: C4 Original 60 servings

1,790 ден 2,390 ден

Исчисти

HARDCORE PROMO: C4 Original 60 servings

SKU: Недостапно Категорија:
Вкус

Pink Lemonade, Strawberry Margarita

Предупредувања: Не употребувајте ако сте алергични на било која од додатоците. Немојте да употребувате ако сте бремени или негувате. Не ја надминува препорачаната дневна доза. Додатоците во исхраната не треба да се користат како замена за разновидна и добро балансирана исхрана. Се препорачува урамнотежена исхрана и здрав начин на живот. Чувајте го на суво и ладно место. Да се чува подалеку од мали деца. Заштита од директна сончева светлина и замрзнување.

Врз основа на 0 оценки

0.0 просек
0
0
0
0
0

Бидете првиот што ќе остави оценка “HARDCORE PROMO: C4 Original 60 servings”

Сè уште нема оценки.