-42%

HARDCORE PROMO: BCAA JUICE ENERGY 500 GR Pink Lemonade

Сподели:

HARDCORE PROMO: BCAA JUICE ENERGY 500 GR Pink Lemonade

Бренд:

1,090 ден 1,890 ден

HARDCORE PROMO: BCAA JUICE ENERGY 500 GR Pink Lemonade

Категорија:

Предупредувања: Не употребувајте ако сте алергични на било која од додатоците. Немојте да употребувате ако сте бремени или негувате. Не ја надминува препорачаната дневна доза. Додатоците во исхраната не треба да се користат како замена за разновидна и добро балансирана исхрана. Се препорачува урамнотежена исхрана и здрав начин на живот. Чувајте го на суво и ладно место. Да се чува подалеку од мали деца. Заштита од директна сончева светлина и замрзнување.

Врз основа на 0 оценки

0.0 просек
0
0
0
0
0

Бидете првиот што ќе остави оценка “HARDCORE PROMO: BCAA JUICE ENERGY 500 GR Pink Lemonade”

Сè уште нема оценки.