-45%

HARDCORE PROMO: BCAA JUICE 500gr Mango Strawberry

Сподели:

HARDCORE PROMO: BCAA JUICE 500gr Mango Strawberry

Бренд:

990 ден 1,790 ден

HARDCORE PROMO: BCAA JUICE 500gr Mango Strawberry

Категорија:

Предупредувања: Не употребувајте ако сте алергични на било која од додатоците. Немојте да употребувате ако сте бремени или негувате. Не ја надминува препорачаната дневна доза. Додатоците во исхраната не треба да се користат како замена за разновидна и добро балансирана исхрана. Се препорачува урамнотежена исхрана и здрав начин на живот. Чувајте го на суво и ладно место. Да се чува подалеку од мали деца. Заштита од директна сончева светлина и замрзнување.

Врз основа на 0 оценки

0.0 просек
0
0
0
0
0

Бидете првиот што ќе остави оценка “HARDCORE PROMO: BCAA JUICE 500gr Mango Strawberry”

Сè уште нема оценки.