-34%

HARDCORE PROMO: 30 x Whey shredded 30 gr

Сподели:

HARDCORE PROMO: 30 x Whey shredded 30 gr

1,190 ден 1,800 ден

Исчисти

HARDCORE PROMO: 30 x Whey shredded 30 gr

SKU: Недостапно Категорија:
Вкус

White Chocolate Strawberry, Cookies and Cream

Предупредувања: Не употребувајте ако сте алергични на било која од додатоците. Немојте да употребувате ако сте бремени или негувате. Не ја надминува препорачаната дневна доза. Додатоците во исхраната не треба да се користат како замена за разновидна и добро балансирана исхрана. Се препорачува урамнотежена исхрана и здрав начин на живот. Чувајте го на суво и ладно место. Да се чува подалеку од мали деца. Заштита од директна сончева светлина и замрзнување.

Врз основа на 0 оценки

0.0 просек
0
0
0
0
0

Бидете првиот што ќе остави оценка “HARDCORE PROMO: 30 x Whey shredded 30 gr”

Сè уште нема оценки.