-42%

HARDCORE PROMO: 100 Whey Shredded 2100gr + Beta Creatine 375 gr

Сподели:

HARDCORE PROMO: 100 Whey Shredded 2100gr + Beta Creatine 375 gr

Бренд:

2,490 ден 4,280 ден

Исчисти

HARDCORE PROMO: 100 Whey Shredded 2100gr + Beta Creatine 375 gr

SKU: Недостапно Категорија:
Beta Creatine

Blood Orange

Whey Shredded 2100gr

French Vanilla, Wild Berry, Double Chocolate

Предупредувања: Не употребувајте ако сте алергични на било која од додатоците. Немојте да употребувате ако сте бремени или негувате. Не ја надминува препорачаната дневна доза. Додатоците во исхраната не треба да се користат како замена за разновидна и добро балансирана исхрана. Се препорачува урамнотежена исхрана и здрав начин на живот. Чувајте го на суво и ладно место. Да се чува подалеку од мали деца. Заштита од директна сончева светлина и замрзнување.

Врз основа на 0 оценки

0.0 просек
0
0
0
0
0

Бидете првиот што ќе остави оценка “HARDCORE PROMO: 100 Whey Shredded 2100gr + Beta Creatine 375 gr”

Сè уште нема оценки.