-38%

HARDCORE PROMO: 100 Whey Shredded 2100gr + 10x Whey Shredded

Сподели:

HARDCORE PROMO: 100 Whey Shredded 2100gr + 10x Whey Shredded

Бренд:

2,490 ден 3,990 ден

Исчисти

HARDCORE PROMO: 100 Whey Shredded 2100gr + 10x Whey Shredded

SKU: Недостапно Категорија:
100 WHEY SHREDDED

White Chocolate Strawberry, Cookies and Cream

Whey Shredded 2100gr

French Vanilla, Wild Berry, Double Chocolate

Предупредувања: Не употребувајте ако сте алергични на било која од додатоците. Немојте да употребувате ако сте бремени или негувате. Не ја надминува препорачаната дневна доза. Додатоците во исхраната не треба да се користат како замена за разновидна и добро балансирана исхрана. Се препорачува урамнотежена исхрана и здрав начин на живот. Чувајте го на суво и ладно место. Да се чува подалеку од мали деца. Заштита од директна сончева светлина и замрзнување.

Врз основа на 0 оценки

0.0 просек
0
0
0
0
0

Бидете првиот што ќе остави оценка “HARDCORE PROMO: 100 Whey Shredded 2100gr + 10x Whey Shredded”

Сè уште нема оценки.