-39%

HARDCORE PROMO: 100 Whey Shredded 2100gr + 10x Level 99 18gr

Сподели:

HARDCORE PROMO: 100 Whey Shredded 2100gr + 10x Level 99 18gr

Бренд:

2,490 ден 4,090 ден

Исчисти

HARDCORE PROMO: 100 Whey Shredded 2100gr + 10x Level 99 18gr

SKU: Недостапно Категорија:
Level 99

Strawberry Mango

Whey Shredded 2100gr

French Vanilla, Wild Berry, Double Chocolate

Предупредувања: Не употребувајте ако сте алергични на било која од додатоците. Немојте да употребувате ако сте бремени или негувате. Не ја надминува препорачаната дневна доза. Додатоците во исхраната не треба да се користат како замена за разновидна и добро балансирана исхрана. Се препорачува урамнотежена исхрана и здрав начин на живот. Чувајте го на суво и ладно место. Да се чува подалеку од мали деца. Заштита од директна сончева светлина и замрзнување.

Врз основа на 0 оценки

0.0 просек
0
0
0
0
0

Бидете првиот што ќе остави оценка “HARDCORE PROMO: 100 Whey Shredded 2100gr + 10x Level 99 18gr”

Сè уште нема оценки.