-30%

HARDCORE PROMO: 100 Whey 900gr + 5x Whey Shredded

Сподели:

HARDCORE PROMO: 100 Whey 900gr + 5x Whey Shredded

Бренд:

1,190 ден 1,690 ден

Исчисти

HARDCORE PROMO: 100 Whey 900gr + 5x Whey Shredded

SKU: Недостапно Категорија:
100 WHEY SHREDDED

White Chocolate Strawberry, Cookies and Cream

100 Whey Trec

Чоколадо, Кукис, Јагода

Предупредувања: Не употребувајте ако сте алергични на било која од додатоците. Немојте да употребувате ако сте бремени или негувате. Не ја надминува препорачаната дневна доза. Додатоците во исхраната не треба да се користат како замена за разновидна и добро балансирана исхрана. Се препорачува урамнотежена исхрана и здрав начин на живот. Чувајте го на суво и ладно место. Да се чува подалеку од мали деца. Заштита од директна сончева светлина и замрзнување.

Врз основа на 0 оценки

0.0 просек
0
0
0
0
0

Бидете првиот што ќе остави оценка “HARDCORE PROMO: 100 Whey 900gr + 5x Whey Shredded”

Сè уште нема оценки.