-35%

HARDCORE OFFER: Whey Shredded 2100gr + 10 x Bcaa Juice 10.35gr

Сподели:

HARDCORE OFFER: Whey Shredded 2100gr + 10 x Bcaa Juice 10.35gr

2,390 ден 3,690 ден

Исчисти

HARDCORE OFFER: Whey Shredded 2100gr + 10 x Bcaa Juice 10.35gr

SKU: Недостапно Категорија:
Вкус Whey

Wild Berry, French vanilla

Предупредувања: Не употребувајте ако сте алергични на било која од додатоците. Немојте да употребувате ако сте бремени или негувате. Не ја надминува препорачаната дневна доза. Додатоците во исхраната не треба да се користат како замена за разновидна и добро балансирана исхрана. Се препорачува урамнотежена исхрана и здрав начин на живот. Чувајте го на суво и ладно место. Да се чува подалеку од мали деца. Заштита од директна сончева светлина и замрзнување.