-29%

HARDCORE OFFER: Samurai Mass 4500gr + Kfd Creatine 500gr

Сподели:

HARDCORE OFFER: Samurai Mass 4500gr + Kfd Creatine 500 gr

2,690 ден 3,780 ден

Исчисти

HARDCORE OFFER: Samurai Mass 4500gr + Kfd Creatine 500 gr

SKU: Недостапно Категорија:
Вкус Mass

French Vanilla, Wild Berry

Вкус Creatine

Green Apple, Sex on the beach

Предупредувања: Не употребувајте ако сте алергични на било која од додатоците. Немојте да употребувате ако сте бремени или негувате. Не ја надминува препорачаната дневна доза. Додатоците во исхраната не треба да се користат како замена за разновидна и добро балансирана исхрана. Се препорачува урамнотежена исхрана и здрав начин на живот. Чувајте го на суво и ладно место. Да се чува подалеку од мали деца. Заштита од директна сончева светлина и замрзнување.