-26%

HARDCORE OFFER: Mosby Boxing Gloves + Mosby Shinguards

Сподели:

HARDCORE OFFER: Mosby Boxing Gloves + Mosby Shinguards

3,090 ден 4,180 ден

HARDCORE OFFER: Mosby Boxing Gloves + Mosby Shinguards

Категорија:

Предупредувања: Не употребувајте ако сте алергични на било која од додатоците. Немојте да употребувате ако сте бремени или негувате. Не ја надминува препорачаната дневна доза. Додатоците во исхраната не треба да се користат како замена за разновидна и добро балансирана исхрана. Се препорачува урамнотежена исхрана и здрав начин на живот. Чувајте го на суво и ладно место. Да се чува подалеку од мали деца. Заштита од директна сончева светлина и замрзнување.