-41%

HARDCORE OFFER: Kfd Glutamine 500gr + Kfd Creatine 500gr

Сподели:

HARDCORE OFFER: Kfd Glutamine 500gr + Kfd Creatine 500gr

1,290 ден 2,180 ден

Исчисти

HARDCORE OFFER: Kfd Glutamine 500gr + Kfd Creatine 500gr

SKU: Недостапно Категорија:
Вкус Глутамин

Tropical, Orange Lemon

Вкус Креатин

Green Apple, Sex On the beach

Предупредувања: Не употребувајте ако сте алергични на било која од додатоците. Немојте да употребувате ако сте бремени или негувате. Не ја надминува препорачаната дневна доза. Додатоците во исхраната не треба да се користат како замена за разновидна и добро балансирана исхрана. Се препорачува урамнотежена исхрана и здрав начин на живот. Чувајте го на суво и ладно место. Да се чува подалеку од мали деца. Заштита од директна сончева светлина и замрзнување.