-40%

HARDCORE OFFER: Katana Shadow 500gr + Tribulon 60caps

Сподели:

HARDCORE OFFER: Katana Shadow 500gr + Tribulon 60caps

1,490 ден 2,480 ден

HARDCORE OFFER: Katana Shadow 500gr + Tribulon 60caps

Категорија:

Предупредувања: Не употребувајте ако сте алергични на било која од додатоците. Немојте да употребувате ако сте бремени или негувате. Не ја надминува препорачаната дневна доза. Додатоците во исхраната не треба да се користат како замена за разновидна и добро балансирана исхрана. Се препорачува урамнотежена исхрана и здрав начин на живот. Чувајте го на суво и ладно место. Да се чува подалеку од мали деца. Заштита од директна сончева светлина и замрзнување.