-33%

HARDCORE OFFER: Eaa Amino 300gr + Bcaa Juice 300gr

Сподели:

HARDCORE OFFER: Eaa Amino 300gr + Bcaa Juice 300gr

1,390 ден 2,080 ден

HARDCORE OFFER: Eaa Amino 300gr + Bcaa Juice 300gr

Категорија:

Предупредувања: Не употребувајте ако сте алергични на било која од додатоците. Немојте да употребувате ако сте бремени или негувате. Не ја надминува препорачаната дневна доза. Додатоците во исхраната не треба да се користат како замена за разновидна и добро балансирана исхрана. Се препорачува урамнотежена исхрана и здрав начин на живот. Чувајте го на суво и ладно место. Да се чува подалеку од мали деца. Заштита од директна сончева светлина и замрзнување.