-33%

HARDCORE OFFER: Creatine Kfd 500gr + Beta Alanine 90 caps

Сподели:

HARDCORE OFFER: Creatine Kfd 500gr + Beta Alanine 90 caps

790 ден 1,180 ден

Исчисти

HARDCORE OFFER: Creatine Kfd 500gr + Beta Alanine 90 caps

SKU: Недостапно Категорија:
Вкус Creatine

Green Apple, Sex on the beach

Предупредувања: Не употребувајте ако сте алергични на било која од додатоците. Немојте да употребувате ако сте бремени или негувате. Не ја надминува препорачаната дневна доза. Додатоците во исхраната не треба да се користат како замена за разновидна и добро балансирана исхрана. Се препорачува урамнотежена исхрана и здрав начин на живот. Чувајте го на суво и ладно место. Да се чува подалеку од мали деца. Заштита од директна сончева светлина и замрзнување.