-40%

HARDCORE OFFER: CLA Clarinol®️ 180caps + 40caps Ai Burn Hardcore

Сподели:

HARDCORE OFFER: CLA Clarinol®️ 180caps + 40caps Ai Burn Hardcore

1,190 ден 1,990 ден

HARDCORE OFFER: CLA Clarinol®️ 180caps + 40caps Ai Burn Hardcore

Категорија:

Предупредувања: Не употребувајте ако сте алергични на било која од додатоците. Немојте да употребувате ако сте бремени или негувате. Не ја надминува препорачаната дневна доза. Додатоците во исхраната не треба да се користат како замена за разновидна и добро балансирана исхрана. Се препорачува урамнотежена исхрана и здрав начин на живот. Чувајте го на суво и ладно место. Да се чува подалеку од мали деца. Заштита од директна сончева светлина и замрзнување.