-33%

HARDCORE OFFER: 100 Whey 2300gr + Kfd Creatine 500gr

Сподели:

HARDCORE OFFER: 100 Whey 2300gr + Kfd Creatine 500gr

2,790 ден 4,180 ден

Исчисти

HARDCORE OFFER: 100 Whey 2300gr + Kfd Creatine 500gr

SKU: Недостапно Категорија:
Вкус Whey

Creamy Banana, Strawberry White Chocolate, Strawberry Cream, Lemon Cheesecake

Вкус Creatine

Green Apple, Sex on The beach

Предупредувања: Не употребувајте ако сте алергични на било која од додатоците. Немојте да употребувате ако сте бремени или негувате. Не ја надминува препорачаната дневна доза. Додатоците во исхраната не треба да се користат како замена за разновидна и добро балансирана исхрана. Се препорачува урамнотежена исхрана и здрав начин на живот. Чувајте го на суво и ладно место. Да се чува подалеку од мали деца. Заштита од директна сончева светлина и замрзнување.