-30%

HARDCORE OFFER: 100 Whey 2300gr + 10 x 100 Whey Shredded

Сподели:

HARDCORE OFFER: 100 Whey 2300gr + 10 x 100 Whey Shredded

2,790 ден 3,990 ден

Исчисти

HARDCORE OFFER: 100 Whey 2300gr + 10 x 100 Whey Shredded

SKU: Недостапно Категорија:
Вкус

Creamy Banana, Strawberry White Chocolate, Strawberry Cream, Lemon Cheesecake

Предупредувања: Не употребувајте ако сте алергични на било која од додатоците. Немојте да употребувате ако сте бремени или негувате. Не ја надминува препорачаната дневна доза. Додатоците во исхраната не треба да се користат како замена за разновидна и добро балансирана исхрана. Се препорачува урамнотежена исхрана и здрав начин на живот. Чувајте го на суво и ладно место. Да се чува подалеку од мали деца. Заштита од директна сончева светлина и замрзнување.