-37%

HARDCORE OFFER: 100 Isolate 2000gr 80 servings + Bcaa Juice 300gr Mango

Сподели:

HARDCORE OFFER: 100 Isolate 2000gr 80 servings + Bcaa Juice 300gr Mango

3,490 ден 5,580 ден

Исчисти

HARDCORE OFFER: 100 Isolate 2000gr 80 servings + Bcaa Juice 300gr Mango

SKU: Недостапно Категорија:
Вкус

Ванила, Чоколадо

Предупредувања: Не употребувајте ако сте алергични на било која од додатоците. Немојте да употребувате ако сте бремени или негувате. Не ја надминува препорачаната дневна доза. Додатоците во исхраната не треба да се користат како замена за разновидна и добро балансирана исхрана. Се препорачува урамнотежена исхрана и здрав начин на живот. Чувајте го на суво и ладно место. Да се чува подалеку од мали деца. Заштита од директна сончева светлина и замрзнување.