GW Athlete T-Shirt Dennis Wolf Black/Gold

Имате атлетски стил на живот. Сега со маицата на Dennis “the big bad wolf” Wolf можете и да го покажете тоа. Оваа маица не е само со уникатен квалитет, туку и уникатна комбинација на боја и броеви. Сето ова произведено од 100% полиестер, кој спречува задржување на топлината при тренингот!

SKU: cfbf80d19c33 Бренд:
14 Луѓе го гледаат овој производ сега!

Брза достава

Над 1000+ производи

24/7 подршка

Опис

GW Athlete T-Shirt Dennis Wolf Black/Gold

Имате атлетски стил на живот. Сега со маицата на Dennis “the big bad wolf” Wolf можете и да го покажете тоа. Оваа маица не е само со уникатен квалитет, туку и уникатна комбинација на боја и броеви. Сето ова произведено од 100% полиестер, кој спречува задржување на топлината при тренингот!

За Gorilla Wear

Уште од осумдесетите години од минатиот век Gorilla Wear е легендарен Американски фитнес и бодибилдинг бренд ширум светот. Секој стил на облека е дизајниран за потребата и барањата на атлетите насекаде низ светот. Уникатни, секогаш точни во големина, издржливи, ке ви го дадат уникатниот и автентичен изглед кој го заслужувате.

100% полиестер

Предупредување

Предупредувања: Не употребувајте ако сте алергични на било која од додатоците. Немојте да употребувате ако сте бремени или негувате. Не ја надминува препорачаната дневна доза. Додатоците во исхраната не треба да се користат како замена за разновидна и добро балансирана исхрана. Се препорачува урамнотежена исхрана и здрав начин на живот. Чувајте го на суво и ладно место. Да се чува подалеку од мали деца. Заштита од директна сончева светлина и замрзнување.