Клуб Цена

Gold Standard 4540 gr

7,900 ден 6,500 ден

НАПОМЕНА !!!

КЛУБ ЦЕНАТА Е ДОСТАПНА ИСКЛУЧИВО СО АКТИВНА ХАРДКОР КЛУБ КАРТИЧКА !!!

78% Протеин по тежина (24гр Протеин во порција од 30,4гр)
Изолати на протеини од сурутка се главните состојки
Микрофракции од Протеин од сурутка и ултра-филтриран концентрат од протеин од сурутка
Преку 4гр Глутамин и Глутаминска киселина по порција.
Повеќе од 5гр од природно настанати БЦАА (Леуцин, Изолеуцин и Валин)по порција
Златен стандард за квалитетен протеин

Избриши

Best Seller позиција

Бр. 16 на прикажи топ 100

Бр. 2 на ПОПУСТ %

Бр. 3 на Протеини

Бр. 4 на Промоции

SKU: Недостапно Категории: , , Ознаки: