ПОПУСТ

Gold Core Whey 100 2275gr 76 servings

3,390 ден 2,290 ден

Хардкор Промо Понуда Бр.5
Gold Core Whey 100 2275гр 76 дози
Премиум Whey бленд Изолат, Концентрат & Хидро Whey
👉Висок квалитет, одличен вкус, најдобра понуда 
Редовна цена 3390мкд 
Хардкор понуда 2290мкд
😮Достава гратис 

Избриши

Best Seller позиција

Бр. 7 на прикажи топ 100

Бр. 3 на ПОПУСТ %

Бр. 3 на Протеини

SKU: Недостапно Категории: , Ознаки: