ПОПУСТ

Gold Core Whey 100 1500gr 50servings & Bcaa High Speed 300gr 30servings

3,140 ден 2,090 ден

Хардкор Понуди достапни од 10.08 до 20.08
Бр.8 Gold Core Whey 100 1500гр 50 дози + Bcaa High Speed 300гр 30 дневни дози
👉Премиум бленд Whey изолат, Whey концентрат, Whey хидро
👉Златна серија на Trec Nutrition гарантирано висок квалитет
👉50 дози 
👉Достапни вкусови Кукис, Чоколадо
👉Bcaa High Speed производ подготвен од суровина со највисок квалитет достапен на пазарот
👉Гарантирано најбрзо растворачка Бцаа со неверојатни вкусови
👉Цреша -Грејпфрут, Кока Кола, Кактус Круша, Лимон
👉30 дневни Бцаа дози
Редовна цена 3140мкд
Хардкор Понуда 2090мкд
😮Достава гратис

Избриши

Best Seller позиција

Бр. 2 на прикажи топ 100

Бр. 1 на Аминокиселини

Бр. 1 на ПОПУСТ %

Бр. 1 на Протеини

SKU: Недостапно Категории: , , Ознаки: