Gaspari MyoFusion Advanced - 1814g - Peanut Butter Original price was: 3,390 ден.Current price is: 2,890 ден.
Back to products
Gaspari Creatine 300gr Pure Micronized Creatine Monohydate Original price was: 1,190 ден.Current price is: 990 ден.

Gaspari MyoFusion Advanced – 1814g – Strawberry

Original price was: 3,390 ден.Current price is: 2,890 ден.

  • MyoFusion – напреден протеин
  • Одличен вкус
SKU: 1730 Бренд:

На залиха

Ако го купите овој производ, ќе заработите 1445 Поени во вредност од 145 ден!
x
14 Луѓе го гледаат овој производ сега!

Брза достава

Над 1000+ производи

24/7 подршка

Опис

MyoFusion – напреден протеин

Одличен вкус

 

напреден: да се биде над другите во развојот или идеите

Извршниот директор Рич Гаспари го создаде MyoFusion Advanced Protein со една цел: да ја создаде најчистата и највкусната протеинска формула со користење само на најквалитетните суровини. MyoFusion е вистински протеин за вистински резултати.

ФАКТИ

25 g протеин

Одличен вкус

Мулти-фазен протеински комплекс

Содржи 5300 mg аминокиселини со разгранет ланец

Типичен аминокиселински состав во сервирање

Есенцијални аминокиселини

Леуцин* 2500 mg Триптофан 400 mg Треонин 1700 mg
Изолеуцин* 1400 mg Метионин 500 mg Лизин 2200 mg
Валин* 1400 mg Фенилаланин 800 mg Хистидин 500 mg

 

Нутритивни вредности

Предупредување

Предупредувања: Не употребувајте ако сте алергични на било која од додатоците. Немојте да употребувате ако сте бремени или негувате. Не ја надминува препорачаната дневна доза. Додатоците во исхраната не треба да се користат како замена за разновидна и добро балансирана исхрана. Се препорачува урамнотежена исхрана и здрав начин на живот. Чувајте го на суво и ладно место. Да се чува подалеку од мали деца. Заштита од директна сончева светлина и замрзнување.