fbpx
-40%

Galvanize BCAA 8:1:1 70дози + Хардкор Шејкер Гратис | PROMO

Сподели:

Хардкор Промо Бр.5
Galvanize BCAA 8:1:1 70дози
👉Неверојатна растворливост
👉Премиум квалитет
👉Одлични вкусови Cola Crush,
Fruit Punch
👉70 порции
❌Редовна цена 2490мкд
✅Хардкор Понуда 1490мкд

1,490 ден 2,490 ден

Спореди

Хардкор Промо Бр.5
Galvanize BCAA 8:1:1 70дози
👉Неверојатна растворливост
👉Премиум квалитет
👉Одлични вкусови Cola Crush,
Fruit Punch
👉70 порции
❌Редовна цена 2490мкд
✅Хардкор Понуда 1490мкд

Категории:

Предупредувања: Не употребувајте ако сте алергични на било која од додатоците. Немојте да употребувате ако сте бремени или негувате. Не ја надминува препорачаната дневна доза. Додатоците во исхраната не треба да се користат како замена за разновидна и добро балансирана исхрана. Се препорачува урамнотежена исхрана и здрав начин на живот. Чувајте го на суво и ладно место. Да се чува подалеку од мали деца. Заштита од директна сончева светлина и замрзнување.

Врз основа на 0 оценки

0.0 просек
0
0
0
0
0

Бидете првиот што ќе остави оценка “Galvanize BCAA 8:1:1 70дози + Хардкор Шејкер Гратис | PROMO”

Сè уште нема оценки.