fbpx
-34%

Fury Pump 330гр 30 дози Juicy Apple | PROMO

Сподели:

Хардкор Понуда Бр.8
Fury Pump 330гр 30 дози
👉Моќен Pre Workout без додаток на кофеин, идеален за луѓе со ниска толеранција на стимулативни состојќи и за оние што тренираат доцна навечер…
-Максимална напумпаност
-Максимален мускулен раст
-Максимална издржливост
-Долготрајна енергија
FURY PUMP 330gr 30 servings
❌Редовна цена 1490мкд
✅Хардкор понуда 990мкд

990 ден 1,490 ден

Спореди

Хардкор Понуда Бр.8
Fury Pump 330гр 30 дози
👉Моќен Pre Workout без додаток на кофеин, идеален за луѓе со ниска толеранција на стимулативни состојќи и за оние што тренираат доцна навечер…
-Максимална напумпаност
-Максимален мускулен раст
-Максимална издржливост
-Долготрајна енергија
FURY PUMP 330gr 30 servings
❌Редовна цена 1490мкд
✅Хардкор понуда 990мкд

Категории:

Предупредувања: Не употребувајте ако сте алергични на било која од додатоците. Немојте да употребувате ако сте бремени или негувате. Не ја надминува препорачаната дневна доза. Додатоците во исхраната не треба да се користат како замена за разновидна и добро балансирана исхрана. Се препорачува урамнотежена исхрана и здрав начин на живот. Чувајте го на суво и ладно место. Да се чува подалеку од мали деца. Заштита од директна сончева светлина и замрзнување.

Врз основа на 0 оценки

0.0 просек
0
0
0
0
0

Бидете првиот што ќе остави оценка “Fury Pump 330гр 30 дози Juicy Apple | PROMO”

Сè уште нема оценки.